MCIMX7D5EVM10SD
Numărul produsului DigiKey
568-14814-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCIMX7D5EVM10SD
Descriere
IC MPU I.MX7D 1.0GHZ 541MAPBGA
Termen de livrare standard al producătorului
34 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 CI microprocesor i.MX7D Nucleu 2, 32bit 1,0GHz 541-MAPBGA (19x19)
Categorie
Ethernet
10/100/1000Mbps (2)
Producător
NXP USA Inc.
SATA
Serie
USB
USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Intrare/ieșire
1,8V, 3,3V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 105°C (TJ)
Procesor
ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4
Caracteristici de securitate
A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS
Număr de miezuri/lățime magistrală
Nucleu 2, 32bit
Tip montare
Montare pe suprafață
Viteză
1,0GHz