MC68332ACEH16
Numărul produsului DigiKey
MC68332ACEH16-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MC68332ACEH16
Descriere
IC MCU 32BIT ROMLESS 132PQFP
Referință client
Descriere detaliată
CPU32 M683xx CI microcontroler 32bit 16MHz – ROMless 132-PQFP (24,13x24,13)
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
ROMless
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
2K x 8
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
Procesor
CPU32
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz