LCD-PAR-S035
Numărul produsului DigiKey
568-LCD-PAR-S035-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LCD-PAR-S035
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT - 3.5"
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv – TFT – color, IPS (In-Plane Switching) I2C, paralel, 8/16 biți, SPI 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Producător
NXP USA Inc.
Pixeli puncte
480 x 320 (HVGA)
Ambalaj
Vrac
Interfață
I2C, paralel, 8/16 biți, SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,5" (88,90mm)