NRF54L10-QFAA-R
Numărul produsului DigiKey
4823-NRF54L10-QFAA-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4823-NRF54L10-QFAA-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4823-NRF54L10-QFAA-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NRF54L10-QFAA-R
Descriere
IC RF TXRX+MCU
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI RF TxRx + MCU 802.15.4, Bluetooth Bluetooth v6.0, Matter, Thread – Plăcuță expusă 48-VFQFN
Categorie
Dimensiune program
1MB Flash, 192kB RAM
Prod.
Interfețe în serie
GPIO, I2C, I2S, SPI, UART
Serie
GPIO
31
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,6V
Stare piesă
Activ
Curent - Recepție
3,2mA
Tip
TxRx + MCU
Curent - Transmisie
5mA – 10mA
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)