NRF24LE1-O17Q32-R
Numărul produsului DigiKey
NRF24LE1-O17Q32-R-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
NRF24LE1-O17Q32-R
Descriere
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32QFN
Descriere detaliată
CI RF TxRx + MCU ISM general > 1GHz – 2,4GHz Plăcuță expusă 32-VFQFN
Sensibilitate
-94dBm
Prod.
Dimensiune program
OTP 16kB, 1kB SRAM
Interfețe în serie
I2C, SPI, UART
Stare piesă
Activ
GPIO
15
Tensiune - Alimentare
1,9V – 3,6V
Tip
TxRx + MCU
Curent - Recepție
12,4mA – 13,3mA
Familie/Standard RF
ISM general > 1GHz
Curent - Transmisie
6,8mA – 11,1mA
Protocol
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C