NRF24LE1-F16Q32-T | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 4823-NRF24LE1-F16Q32-T-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | NRF24LE1-F16Q32-T |
Descriere | IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32QFN |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI RF TxRx + MCU ISM general > 1GHz – 2,4GHz Plăcuță expusă 32-VFQFN |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Sensibilitate -94dBm |
Prod. | Dimensiune program 16kB Flash, 1kB SRAM |
Ambalaj Tavă | Interfețe în serie I2C, JTAG, SPI, UART |
Stare piesă Activ | GPIO 15 |
Programabil la DigiKey Neverificat | Tensiune - Alimentare 1,9V – 3,6V |
Tip TxRx + MCU | Curent - Recepție 12,4mA – 13,3mA |
Familie/Standard RF ISM general > 1GHz | Curent - Transmisie 6,8mA – 11,1mA |
Protocol – | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |