NRF24LE1-F16Q32-T
Numărul produsului DigiKey
4823-NRF24LE1-F16Q32-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NRF24LE1-F16Q32-T
Descriere
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32QFN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI RF TxRx + MCU ISM general > 1GHz – 2,4GHz Plăcuță expusă 32-VFQFN
Sensibilitate
-94dBm
Prod.
Dimensiune program
16kB Flash, 1kB SRAM
Ambalaj
Tavă
Interfețe în serie
I2C, JTAG, SPI, UART
Stare piesă
Activ
GPIO
15
Tensiune - Alimentare
1,9V – 3,6V
Tip
TxRx + MCU
Curent - Recepție
12,4mA – 13,3mA
Familie/Standard RF
ISM general > 1GHz
Curent - Transmisie
6,8mA – 11,1mA
Protocol
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C