NRF24AP2-8CHQ32-R7
Numărul produsului DigiKey
NRF24AP2-8CHQ32-R7-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
NRF24AP2-8CHQ32-R7
Descriere
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
Descriere detaliată
CI RF Numai TxRx ISM general > 1GHz ANT™ 2,4GHz Plăcuță expusă 32-VFQFN
Sensibilitate
-85dBm
Interfețe în serie
USART
Tensiune - Alimentare
1,9V – 3,6V
Curent - Recepție
17mA
Tip
Numai TxRx
Curent - Transmisie
11mA – 15mA
Familie/Standard RF
ISM general > 1GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C