NRF24AP2-1CHQ32-R
Numărul produsului DigiKey
NRF24AP2-1CHQ32-R-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
NRF24AP2-1CHQ32-R
Descriere
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI RF Numai TxRx ISM general > 1GHz ANT™ 2,4GHz Plăcuță expusă 32-VFQFN
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Sensibilitate
-85dBm
Prod.
Dimensiune program
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Interfețe în serie
USART
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
1,9V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Curent - Recepție
17mA
Tip
Numai TxRx
Curent - Transmisie
11mA – 15mA
Familie/Standard RF
ISM general > 1GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C