680S17W2103L401
Numărul produsului DigiKey
NOR1266-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
680S17W2103L401
Descriere
CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
17 (15 + alimentare 2) Poziție D-Sub, Combinație Mufă, Pini tip tată Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
680S17W2103L401 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A, 40A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
3 (DB, B) – 17W2
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip contact
Semnal și putere
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Alamă
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C