680M17W2203L401
680M17W2203L401
680M17W2203L401
Numărul produsului DigiKey
NOR1282-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
680M17W2203L401
Descriere
CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
17 (15 + alimentare 2) Poziție D-Sub, Combinație Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
680M17W2203L401 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
5A, 40A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Culoare
Tip montare
Formă contact
Uzinat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
3 (DB, B) – 17W2
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip contact
Semnal și putere
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Alamă
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C