Imaginea pentru 189-H15-613R577 nu este disponibilă
189-H15-613R577
Numărul produsului DigiKey
NOR1833-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
189-H15-613R577
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15, 15 Poziție D-Sub – suprapuse Soclu, Socluri tip mamă Conector
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,350" (8,89mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Blocare placă, Indentații de împământare, Suporturi de montare, Ecranat
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
3, 3
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
1 (DE, E); 1 (D.E., E) Densitate înaltă
Material dielectric
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Material contact
Aliaj de cupru
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C