182-025-213R561
182-025-213R561
182-025-213R561
Numărul produsului DigiKey
182-125FE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
182-025-213R561
Descriere
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
182-025-213R561 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Blocare placă
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
3 (DB, B)
Material dielectric
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Material contact
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C