181-026-113R171
181-026-113R171
181-026-113R171
Numărul produsului DigiKey
181-26RME-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
181-026-113R171
Descriere
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 Poziție D-Sub, Densitate înaltă Mufă, Pini tip tată Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
181-026-113R171 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,350" (8,89mm)
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Curea de împământare, Indentații de împământare, Ecranat
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
3
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A) Densitate înaltă
Material dielectric
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă (4-40)
Material contact
Alamă
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C