PAN14EE12AA1
PAN14EE12AA1
PAN14EE12AA1
Numărul produsului DigiKey
942-PAN14EE12AA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAN14EE12AA1
Descriere
STANDARD MOTOR 12850 RPM 12V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cu perii Motor c.c. Standard RPM 12850 – – 12V c.c.
Categorie
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,953" diam. (24,20mm)
Producător
NMB Technologies Corporation
Diametru - Arbore
0,059" (1,50mm)
Serie
Lungime - Arbore și rulment
0,453" (11,50mm)
Ambalaj
Vrac
Distanță orificii montare
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector
Tip
Motor c.c.
Caracteristici
Funcție
Standard
Raport reducere treaptă de viteză
Tip motor
Cu perii
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
Tensiune - Nominală
12V c.c.