15038PB-B3L-EP-S0
Numărul produsului DigiKey
12-15038PB-B3L-EP-S0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
15038PB-B3L-EP-S0
Descriere
FAN 150MM X 172MM X 38MM 230VAC
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 230V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 212,0CFM (5,94m³/min) 3 terminale
Putere (wați)
35,00W
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,190A
Durată de funcționare la temp.
100000 ore la 25°C