15038PB-A1L-GP-S0
Numărul produsului DigiKey
12-15038PB-A1L-GP-S0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
15038PB-A1L-GP-S0
Descriere
FAN 150MM X 172MM X 38MM 115VAC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 212,0CFM (5,94m³/min) 3 terminale
Categorie
Zgomot
56,0dB
Producător
NMB Technologies Corporation
Putere (wați)
32,00W
Serie
RPM
RPM 3200
Ambalaj
Vrac
Terminație
3 terminale
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
38,00mm
Greutate
Flux de aer
212,0CFM (5,94m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,360A
Presiune statică
0,865inH2O (215,6Pa)
Interval de tensiune
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Aluminiu
Tip ventilator
Tubaxial
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Protector suprasarcină termică (TOP)
Durată de funcționare la temp.
100000 ore la 25°C