15038PB-A1K-EA-00
Numărul produsului DigiKey
12-15038PB-A1K-EA-00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
15038PB-A1K-EA-00
Descriere
FAN 150MM X 172MM X 38MM 115VAC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 166,0CFM (4,65m³/min) 2 terminale
Categorie
Zgomot
50,0dB
Producător
NMB Technologies Corporation
Putere (wați)
22,00W
Serie
RPM
RPM 2600
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 terminale
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
38,00mm
Greutate
Flux de aer
166,0CFM (4,65m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,210A
Presiune statică
0,472inH2O (117,6Pa)
Interval de tensiune
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Aluminiu
Tip ventilator
Tubaxial
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Durată de funcționare la temp.
100000 ore la 25°C