12038VA-24R-GA-00
Numărul produsului DigiKey
P19883-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
12038VA-24R-GA-00
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 243,7CFM (6,82m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
64,0dB
Prod.
Putere (wați)
35.5 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
38,00mm
Greutate
0,816lb (370,13g)
Flux de aer
243,7CFM (6,82m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
1,48A
Presiune statică
1,480inH2O (368,7Pa)
Interval de tensiune
18 – 27,6V c.c.