11938MB-A1M-EA-00
Numărul produsului DigiKey
12-11938MB-A1M-EA-00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
11938MB-A1M-EA-00
Descriere
FAN 119MM X 38MM 115VAC TERMINAL
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Pătrat - 119mm L x 119mm Î Sferă 95,0CFM (2,66m³/min) 2 terminale
Categorie
Zgomot
39,0dB
Producător
NMB Technologies Corporation
Putere (wați)
13,00W
Serie
RPM
RPM 2750
Terminație
2 terminale
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 119mm L x 119mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
38,00mm
Greutate
Flux de aer
95,0CFM (2,66m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,190A
Presiune statică
0,260inH2O (64,8Pa)
Material - Cadru
Aluminiu
Tip ventilator
Tubaxial
Durată de funcționare la temp.
100000 ore la 25°C