11938KA-24N-EA-00
Numărul produsului DigiKey
12-11938KA-24N-EA-00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
11938KA-24N-EA-00
Descriere
FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 119mm L x 119mm Î Sferă 129,9CFM (3,64m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
50,0dB
Prod.
Putere (wați)
12 W
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 119mm L x 119mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
38,40mm
Greutate
Flux de aer
129,9CFM (3,64m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,500A
Presiune statică
0,440inH2O (109,6Pa)
Interval de tensiune
18 – 25V c.c.
Caracteristici
Repornire automată
Durată de funcționare la temp.
100000 ore la 25°C