11925SA-24Q-EAD-0
Numărul produsului DigiKey
12-11925SA-24Q-EA-D0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
11925SA-24Q-EAD-0
Descriere
FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 119mm L x 119mm Î Sferă 113,0CFM (3,16m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
44,0dB
Prod.
Putere (wați)
4.8 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 119mm L x 119mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
113,0CFM (3,16m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,200A
Presiune statică
0,290inH2O (72,2Pa)
Interval de tensiune
12 – 27,6V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C