11925PB-A1L-EA-00
Numărul produsului DigiKey
12-11925PB-A1L-EA-00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
11925PB-A1L-EA-00
Descriere
FAN 119MM X 25MM 115VAC TERMINAL
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Pătrat - 119mm L x 119mm Î Sferă 70,6CFM (1,98m³/min) 2 terminale
Categorie
Zgomot
38,0dB
Producător
NMB Technologies Corporation
Putere (wați)
11,00W
Serie
RPM
RPM 2700
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 terminale
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 119mm L x 119mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
25,50mm
Greutate
Flux de aer
70,6CFM (1,98m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,160A
Presiune statică
0,160inH2O (39,8Pa)
Interval de tensiune
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Aluminiu
Tip ventilator
Tubaxial
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Durată de funcționare la temp.
100000 ore la 25°C