09533GA-12T-ATD-0
Numărul produsului DigiKey
12-09533GA-12T-ATD-0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
09533GA-12T-ATD-0
Descriere
FAN 12VDC 97X95X33MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Suflantă 12V c.c. Dreptunghiular/rotunjit – 97mm L x 93,5mm Î Sferă 56,0CFM (1,6m³/min) 3 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
67,0dB(A)
Prod.
Putere (wați)
45.6 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
3 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 97mm L x 93,5mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
33,00mm
Greutate
Flux de aer
56,0CFM (1,6m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
3,80A
Presiune statică
4,456inH2O (1110,0Pa)
Interval de tensiune
7 – 13,2V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C