09238RG-24P-GUD-1
Numărul produsului DigiKey
12-09238RG-24P-GUD-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
09238RG-24P-GUD-1
Descriere
92X92X38MM, 24VDC, 6,700 RPM, 14
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 92mm L x 92mm Î Sferă 141,0CFM (3,95m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
61,0dB
Prod.
Putere (wați)
22.08 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
4 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 92mm L x 92mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, VDE
Lățime
38,00mm
Greutate
Flux de aer
141,0CFM (3,95m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,920A
Presiune statică
1,040inH2O (258,0Pa)
Interval de tensiune
14 – 26,4V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată, Control PWM, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
120000 ore la 25°C