08025SA-24M-EA-D0
Numărul produsului DigiKey
12-08025SA-24M-EA-D0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
08025SA-24M-EA-D0
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 36,0CFM (1,01m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
26,0dB
Prod.
Putere (wați)
1.44 W
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
36,0CFM (1,01m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,060A
Presiune statică
0,120inH2O (29,9Pa)
Interval de tensiune
12 – 27,6V c.c.
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C