08025SA-12N-AA-D0
Numărul produsului DigiKey
12-08025SA-12N-AA-D0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
08025SA-12N-AA-D0
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 41,3CFM (1,16m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
30,0dB
Prod.
Putere (wați)
1.7 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
41,3CFM (1,16m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,140A
Presiune statică
0,150inH2O (37,3Pa)
Interval de tensiune
6 – 13,8V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C