06025SA-24Q-AL-D0 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
NMB Technologies Corporation
În stoc: 0
Fișă de date
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 26,8CFM (0,750m³/min) 3 conductori de sârmă
06025SA-24Q-AL-D0
Numărul produsului DigiKey
12-06025SA-24Q-AL-D0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
06025SA-24Q-AL-D0
Descriere
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Zgomot
35,0dB
Prod.
Putere (wați)
2.4 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
3 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
26,8CFM (0,750m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,100A
Presiune statică
0,320inH2O (79,7Pa)
Interval de tensiune
12 – 27,6V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată, Senzor rotor blocat
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C