06025SA-24K-EA-D0 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
În stoc: 0
Fișă de date
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 14,5CFM (0,406m³/min) 2 conductori de sârmă
06025SA-24K-EA-D0
Numărul produsului DigiKey
12-06025SA-24K-EA-D0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
06025SA-24K-EA-D0
Descriere
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Categorie
Zgomot
17,0dB
Prod.
Putere (wați)
700 mW
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
14,5CFM (0,406m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,030A
Presiune statică
0,100inH2O (24,9Pa)
Interval de tensiune
12 – 27,6V c.c.
Caracteristici
Repornire automată
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C