06025SA-12N-AL-D0
Numărul produsului DigiKey
12-06025SA-12N-AL-D0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
06025SA-12N-AL-D0
Descriere
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 23,3CFM (0,652m³/min) 3 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
33,0dB
Prod.
Putere (wați)
1.8 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
3 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
23,3CFM (0,652m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,150A
Presiune statică
0,250inH2O (62,3Pa)
Interval de tensiune
6 – 13,8V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată, Senzor rotor blocat
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C