06015KA-12J-AA-00
Numărul produsului DigiKey
12-06015KA-12J-AA-00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
06015KA-12J-AA-00
Descriere
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 6,7CFM (0,188m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
19,0dB
Prod.
Putere (wați)
480 mW
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
15,00mm
Greutate
Flux de aer
6,7CFM (0,188m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,040A
Presiune statică
0,034inH2O (8,5Pa)
Interval de tensiune
7 – 13,8V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată
Durată de funcționare la temp.
70000h la 25°C