04020VE-24Q-CT-00
Numărul produsului DigiKey
12-04020VE-24Q-CT-00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
04020VE-24Q-CT-00
Descriere
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 40mm L x 40mm Î Sferă 12,4CFM (0,347m³/min) 3 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
42,0dB(A)
Prod.
Putere (wați)
2.64 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
3 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40mm L x 40mm Î
Agenție de aprobare
CE, cULus, VDE
Lățime
20,00mm
Greutate
Flux de aer
12,4CFM (0,347m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,110A
Presiune statică
0,570inH2O (142,0Pa)
Interval de tensiune
14 – 26,4V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C