IS15SBCP4CF este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
NKK Switches
În stoc: 31
Fișă de date
Comutator programabil cu afișaj Buton de comandă, LCD SPST-NO 0,1A la 12V c.c. Orificiu străpuns
Revolutionizing Interface Control: NKK's SmartDisplay
IS15SBCP4CF
Numărul produsului DigiKey
360-2329-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IS15SBCP4CF
Descriere
SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Producător
NKK Switches
Valoare nominală contact la tensiune
0,1A la 12V c.c.
Serie
Tensiune alimentare
3,0 – 5,5V c.c.
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Inactual
Stil terminație
Pin PC
Tip
Buton de comandă, LCD
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Mod afișare
Galben, STN pozitiv
Forță operare
224gf
Culoare led
Roșu – verde, Super luminos
Curent direct led
15, 15mA
Suprafață de vizualizare
13,0mm L x 10,7mm l
Tensiune directă led
2,1, 3,3V c.c.
Dimensiune față
19,0mm L x 18,0mm l
Interval de deplasare
1,8mm