FTAS00-10.4A-5
Numărul produsului DigiKey
FTAS00-10.4A-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FTAS00-10.4A-5
Descriere
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Suprapunere ecran tactil 10,4" (264,16mm) 5 fire
Categorie
Lățime
0,08" (2,10mm)
Producător
NKK Switches
Înălțime
6,61" (167,90mm)
Serie
Interfață
5 fire
Ambalaj
Vrac
Tip
Rezistent
Stare piesă
Activ
Dimensiune diagonală ecran
10,4" (264,16mm)
Lungime
8,66" (219,90mm)