NJW4184U3-33B-TE2
Numărul produsului DigiKey
2129-NJW4184U3-33B-TE2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2129-NJW4184U3-33B-TE2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2129-NJW4184U3-33B-TE2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NJW4184U3-33B-TE2
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-89-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NJW4184U3-33B-TE2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
9 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
40dB (1kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-89-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,1V la 100mA