ST-4ETB103
Numărul produsului DigiKey
563-ST-4ETB103TR-ND - Bandă și mosor (TR)
563-ST-4ETB103CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
563-ST-4ETB103DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ST-4ETB103
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Descriere detaliată
10 kOhms 0,25W, 1/4W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
ST-4ETB103 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,197" x 0,177" fațetă (5,00mm x 4,50mm)
Toleranță
±20%