SM-42W103 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nidec Components
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Vishay Sfernice
În stoc: 164
Fișă de date
10 kOhms 0,25W, 1/4W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 11.0 Rotație Reglare în partea superioară
SM-42W103
Numărul produsului DigiKey
SM-42W103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-42W103
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Nidec Components
Număr de rotații
11.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Derivație J
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,189" x 0,138" fațetă (4,80mm x 3,50mm)
Toleranță
±10%