SM-42TW101
Numărul produsului DigiKey
SM-42TW101TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SM-42TW101CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SM-42TW101DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-42TW101
Descriere
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms 0,25W, 1/4W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 11.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM-42TW101 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Nidec Components
Număr de rotații
11.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
100 Ohms
Stil terminație
Derivație J
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,189" x 0,138" fațetă (4,80mm x 3,50mm)
Toleranță
±10%