CT-20EP502
Numărul produsului DigiKey
563-CT-20EP502-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CT-20EP502
Descriere
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 15.0 Rotație Reglare laterală
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CT-20EP502 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Nidec Components
Număr de rotații
15.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
5 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,252" x 0,197" fațetă (6,40mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%