CL-SB-12A-12T
CL-SB-12A-12T
CL-SB-12A-12T
Numărul produsului DigiKey
563-1317-2-ND - Bandă și mosor (TR)
563-1317-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
563-1317-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL-SB-12A-12T
Descriere
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Descriere detaliată
Comutator glisant SPDT Montare pe suprafață, Unghi drept
Modele EDA/CAD
CL-SB-12A-12T Modele
Finisaj contact
Auriu
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Stil terminație
Derivație J
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Deplasare comutator
2,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
200mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
Valoare nominală tensiune - C.c.
12 V
Lungime dispozitiv de acționare
2,00mm