CL-SB-12A-01T
CL-SB-12A-01T
CL-SB-12A-01T
Numărul produsului DigiKey
563-1314-2-ND - Bandă și mosor (TR)
563-1314-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
563-1314-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL-SB-12A-01T
Descriere
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator glisant SPDT Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CL-SB-12A-01T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Cupru
Producător
Nidec Components
Finisaj contact
Argintiu
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Stil terminație
Derivație J
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Circuit
SPDT
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Sincronizare contact
Fără scurtcircuit (BBM)
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA), Nailon
Funcție de comutare
Pornit-pornit
Deplasare comutator
2,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
200mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
Valoare nominală tensiune - C.c.
12 V
Durată de funcționare electrică
10,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Forță operare
153gf
Lungime dispozitiv de acționare
2,00mm