CL-SA-12C4-22
Numărul produsului DigiKey
563-1385-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CL-SA-12C4-22
Descriere
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator glisant SPDT Orificiu străpuns, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CL-SA-12C4-22 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Aur (Au)
Producător
Nidec Components
Finisaj contact
Serie
Tip montare
Orificiu străpuns, Unghi drept
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Pin PC
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Circuit
SPDT
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Sincronizare contact
Fără scurtcircuit (BBM)
Material dispozitiv de acționare
Funcție de comutare
Pornit-pornit
Deplasare comutator
1,60mm
Valoare nominală curent (Amp)
500mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
10,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
12 V
Durată de funcționare electrică
2,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Forță operare
255gf
Lungime dispozitiv de acționare
1,40mm