UVY1C102MPD1TD
Numărul produsului DigiKey
493-14736-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-14736-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UVY1C102MPD1TD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UVY1C102MPD1TD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
500 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
575 mA @ 10 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,551" (14,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C