UVK2A100MDD1TD
Numărul produsului DigiKey
493-12602-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-12602-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UVK2A100MDD1TD
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 100 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 85°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UVK2A100MDD1TD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
70 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Inactual
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
140 mA @ 10 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
100 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C