UPS1C331MPD1TD
Numărul produsului DigiKey
493-5359-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-5359-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UPS1C331MPD1TD
Descriere
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL TH
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UPS1C331MPD1TD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
291.1 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
410 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Impedanță
280 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C