UPA1E331MPD1TD
Numărul produsului DigiKey
493-4903-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-4903-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UPA1E331MPD1TD
Descriere
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 3000h la 105°C
Modele EDA/CAD
UPA1E331MPD1TD Modele
Categorie
Polarizare
Polar
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
409.5 mA @ 120 Hz
Impedanță
90 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C