UPA1C102MPD1TD
Numărul produsului DigiKey
493-4880-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-4880-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UPA1C102MPD1TD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 4000h la 105°C
Modele EDA/CAD
UPA1C102MPD1TD Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
930 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.24 A @ 100 kHz
Impedanță
49 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
Durată de funcționare la temp.
4000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C