UCM1C331MCL1GS
Numărul produsului DigiKey
493-14528-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-14528-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-14528-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UCM1C331MCL1GS
Descriere
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – SMD – 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UCM1C331MCL1GS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
300 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
600 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
160 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,311" (7,90mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C