PCV1J220MCL6GS
Numărul produsului DigiKey
493-4399-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-4399-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-4399-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PCV1J220MCL6GS
Descriere
CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V SMD
Descriere detaliată
22 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 37mOhm 3000h la 105°C
Modele EDA/CAD
PCV1J220MCL6GS Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.7 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Capacitanță
22 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
Tensiune - Nominală
63 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
37mOhm
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C