PCV1D151MCL1GS | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PCV1D151MCL1GS |
Descriere | CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 150 µF 20 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 33mOhm 3000h la 105°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PCV1D151MCL1GS Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 105°C |
Producător Nichicon | Valori nominale AEC-Q200 |
Serie | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 1.9 A @ 100 kHz |
Stare piesă Activ | Spațiu între derivații – |
Tip Polimer | Mărime/Dimensiune 0,394" diam. (10,00mm) |
Capacitanță 150 µF | Înălțime - Montat (Max) 0,315" (8,00mm) |
Toleranță ±20% | Suprafață montaj la suprafață 0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm) |
Tensiune - Nominală 20 V | Tip montare Montare pe suprafață |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 33mOhm | Pachet/cutie Radial, Încapsulat – SMD |
Durată de funcționare la temp. 3000h la 105°C |